top of page
aktualnosci.jpg
  • Zdjęcie autoraDorota Kraszewska

Ustawienia Systemowe w podróży z Dorotą. GruzjaZapraszam bardzo serdecznie na ustawienia systemowe Berta Hellingera w podróży. W podróży do niezwykłej Gruzji.

Wyjazd organizuję 15 - 22 kwietnia 2020 do Kutaisi.

Uczestników czeka unikalna forma pracy coachingowej łącząca kontakt z przyrodą i lokalną kulturą z głęboką transformacją osobistą. W trakcie warsztatów coaching ustawień systemowych wzbogacony jest o medytacje, dyskusje, ćwiczenia coachingowe indywidualne i zespołowe.

KONIECZNOŚĆ SZYBKIEJ REZERWACJI MIEJSC I PRZEDPŁATY!

Tę porę roku charakteryzują temperatury rzędu +18°C do +20°C w ciągu dnia. Dlatego też jest to najwłaściwsza pora dla zwiedzania licznych zabytków gruzińskiej kultury.

Kutaisi to była stolica Imperium Abchaskiego, a także jedno z najstarszych miast na świecie. Założono je w miejscu uważanym za najlepsze i najbardziej urodzajne w całym starożytnym państwie. Stanowi także doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych atrakcji w okolicy.

Naszą osią przewodnią jest podróż, dlatego planuję w miarę możliwości każdy dzień zaczynać spotkaniem i rozmową w kręgu, tak, aby móc zbierać refleksje i wrażenia i przenosić je na grunt naszego doświadczania, emocji, zmiany. Praca w grupie wzmacnia możliwość istotnych zmian na poziomie świadomości, relacji oraz dostępu do własnego potencjału. Esencją tego wielopoziomowego warsztatu jest emocjonalne odblokowanie, które uruchamia w nas uzdrawiające procesy. Uwalnia stres z ciała i psychiki, budzi naszą żywotność, witalność, wewnętrzną moc. Wynikiem jest spokój wewnętrzny, prawdziwa chęć życia, poczucie bycia we właściwym miejscu. Efektem jest też odwaga i siła do dokonania ważnych życiowych zmian.

Te rozmowy mogą posłużyć do indywidualnych spotkań z coachem na sesje tematyczne po inspirującej refleksji lub stawiania celów rozwojowych.

Z proponowanych wycieczek całodniowych wybierzemy maksymalnie 4, to pozwoli nam pozostałe 3 dni naszego pobytu połączyć z czasem wolnym i szwędaniem się po uroczym Kutaisi oraz z grupowym warsztatem coachingowym.

Pracujemy metodą coachingu ustawień systemowych Berta Hellingera oraz innymi metodami coachingowymi i szkoleniowymi. Gruzja to najlepszy miejsce dla coachingu systemowego. Tu szanuje się przodków. Mając wsparcie przodków można docenić piękno własne i piękno życia.

KONIECZNOŚĆ BARDZO SZYBKIEJ REZERWACJI MIEJSC I PRZEDPŁATY!

Nasze zakwaterowanie i atrakcje organizuje Hostel Kutaisi by Kote Mamy do dyspozycji dom. Jest to hostel prowadzony przez gruzińską rodzinę, która też przygotowuje dla gości domowe śniadania. Prowadzi do niego dosyć wysoka górka, wiec jak się domyślacie, mamy tam piękne widoki na miasto.

Planujemy kilka atrakcji do wyboru:

Wycieczka Imertia • Zwiedzanie Monastyru Gelati • Zwiedzanie Monastyru Motsameta • Jaskinia Prometeusza

Wycieczka do Kackhi • Chiatura (21 kolejki linowe), • Zwiedzanie Monastyru w skale, • Odwiedziny w hodowli kaukaskich owczarków

Uroczysta kolacja "Supra"

Wycieczka – wyjazd na przełęcz Zekari • Po drodze możemy zatrzymać się w uzdrowisku Sairme i jeśli zechcemy, pojechać na wizytę do muzeum u Shukri Nakashidze i winiarza Gaioza Sopromadze – to tradycyjny Gruzin o wielkim, imeretyńskim sercu, który kocha swój kraj i sposób życia. To odzwierciedla się w sposobie, w jaki robi swoje wino – z pasją i w tradycyjny gruziński sposób. Wizyta w domu Pana Gaioza jest niezapomniana. Jego wino znane jest na całym świecie i w każdej książce traktującej o gruzińskim winie opisany jest Pan Sopromadze. Jego winogrona rosną na ziemi wolnej od chemikaliów, wino dojrzewa w ziemi w glinianych naczyniach (qvevri), gdzie jest filtrowane bez żadnych dodatków, a bukiet wina jest tak intensywny, że po otwarciu butelki zapach rozchodzi się na całe pomieszczenie. • Dodatkowo podczas degustacji możemy spróbować pysznego, domowego jedzenia, m.in. chaczapuri, szaszłyki czy sałatki, przyrządzanego przez 80-letnią matkę Pana Gaioza. Jeżeli chce się poczuć prawdziwą, gruzińską atmosferę, wino i jedzenie to wszystko czego nam potrzeba.

Wycieczka do interesującego regionu Terjola • Możliwość wypożyczenia koni u Bori Boria Apdżandadze – myśliwy i leśnik mieszkający w małej chacie na wzgórzu nazywanym Chekepili, niedaleko wioski Czchari. Wizyta w jego domu to spełnienie marzeń każdego prawdziwego podróżnika. Pan Boria ma 17 hektarów lasów i łąk, a w swoim gospodarstwie trzyma konie, krowy, kozy i owce. Piecze własny chleb, ser, przygotowuje pyszne jedzenie i, jeżeli będziemy mieli ochotę, może nas tego wszystkiego nauczyć. Ze wzgórza Chekepili można podziwiać piękne widoki na okoliczne góry i jezioro Tkibuli. Nikt nie zna okolicy lepiej niż Pan Boria i jego wnuk. Mogą nas zabrać na wycieczkę konną po okolicach, których nie znają nawet sami Gruzini. Zobaczymy dziką naturę kolchidzkiego lasu, bagna, jaskinie i wiele innych pięknych miejsc. Gwarantuję, że przeżyjemy niezapomniane chwile, które będziemy pamiętać do końca życia.

ALBO…. Albo na miejscu zdecydujemy. W Gruzji jest wiele cudownych miejsc do zobaczenia, może wybierzemy się do skalnego miasta Upliscyche albo zobaczymy Kanion Okatse i wodospady Kinchkha... zdecydujemy na miejscu.

KONIECZNOŚĆ SZYBKIEJ REZERWACJI MIEJSC I PRZEDPŁATY!

Cena warsztatu 3300,00 netto (noclegi ze śniadaniem, warsztaty, przejazdy na wycieczki, transfer lotnisko- hostel - lotnisko) Orientacyjny koszt biletu lotniczego ok. 900,00 PLN (w obie strony z bagażem podręcznym bez karty WIZZ discount club - przy zakupie z kartą dodatkowy rabat ) Orientacyjny koszt dodatkowego wyżywienia 500 PLN

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA: Dorota Kraszewska-Skoczkowska. Tel +48 501060903, - zadzwoń i zapytaj :) o szczegóły proś pisząc na e-mail: dorota.kraszewska@artsky.pl

Będzie cudownie! Zapraszam

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page