top of page
aktualnosci.jpg
  • Zdjęcie autoraDorota Kraszewska

22.03.2020 Miłość przez pokolenia

Zaktualizowano: 26 lut 2020

22 marca 2020 warsztat ustawień systemowych Zapraszam Dorota Kraszewska-Skoczkowska

Przeżywam swą miłość w kręgach, co się toczą przez rzeczy, jak fala, gdy wzbierze. Może przed miłością do wszystkich me oczy się zmroczą, lecz jednak i z tym się zmierzę. Każdy krok na tej drodze jest zwycięstwem, dzięki któremu wzrastamy i stajemy się bogatsi.

BH

Ustawienia są takim rodzajem pracy, która otwiera dostęp do długo zamrożonych uczuć. Tu mogą odtajać i wolno nam ich doświadczyć. W ustawieniach uczucia zostają uszanowane i wolno się jest im pokazać. Na koniec zarówno żyjący, jak i zmarli, wraz z ich losami, mogą wreszcie się pojednać. Są w stanie zgodzić się na los, taki jaki on był, tu i teraz.

Dla kogo jest ten warsztat? Ustawienia rodzinne są odpowiednie dla ludzi, którzy bez względu na lęki chcą być odpowiedzialni za siebie i maja dość odwagi i determinacji aby spotkać się z prawdą, dotyczącą ich rodziny po to by ich dalsze życie było pełne radości, szczęścia i tym służyło następnym pokoleniom.

Kocham Cię Kto może coś takiego powiedzieć: „Kocham cię”? Co się dzieje w duszy, gdy mówię to zdanie? Co dzieje się w duszy tego, do kogo to zdanie zostaje skierowane? Kto wypowiada je naprawdę, temu dusza drży. W niej zbiera się coś, co narasta jak wielka fala i porywa go. Broni się, być może, przeciwko niej z lęku, nie wiedząc dokąd go ona zaniesie i na jaki brzeg wyrzuci. Także ci, do których to zdanie jest adresowane, drżą być może. Przeczuwają, co ono w nich zmienia, jak bardzo obarcza obowiązkami i ich życie określa na zawsze. Jest w tym też lęk, czy wytrzymam i zgodzę się na jego zasięg i otworzę się na nie niezależnie, czy sam je wypowiadam, czy ktoś je kieruje do mnie. Jednak nie ma piękniejszego zdania, nie ma zdania, które nas głębiej porusza i głębiej wiąże z drugim człowiekiem. Jest to zdanie pełne pokory. Czyni nas jednocześnie małymi i wielkimi. Czyni nas w pełni ludźmi.

Bert Hellinger

Przychodzimy na świat w konkretnej rodzinie, która jest dla nas źródłem siły i słabości. Warto przyjrzeć się przynajmniej trzem pokoleniom wstecz. Szczególnie wtedy, gdy szukamy odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak, a nie inaczej mi się układa. Kim byli przodkowie ze strony matki i ojca, jak żyli, jak im się działo, w jakich okolicznościach umarli. Jakie modele relacji obowiązywały w rodzinie, co się powtarza przez pokolenia? Gdy zobaczymy, jak bardzo determinują nas losy przodków, zrozumiemy, że nie ma sensu siebie obwiniać. Nie tylko ja stworzyłam okoliczności swojego życia. Czerpiemy z zasobów rodzinnych, czy tego chcemy, czy nie. W czasie zajęć obserwujemy nasz ludzki los, wpływ pokoleń na to co nam się wydarza obecnie, widzimy porządki panujące rodzinie. Spoglądając z miłością, bez osadu, na to, co się wydarzyło odkrywamy wiele praw, które rządzą naszym życiem i przeznaczeniem. Dzięki zrozumieniu tych mechanizmów, zdobywamy moc panowania nad naszym zachowaniem tak aby doznać spokoju i radości w obecnym życiu ale i również by nie być przyczyną cierpienia kolejnych pokoleń.

CENA: (możliwość otrzymania faktury VAT + 23%) 800,00 za jeden dzień udziału w warsztacie z własnym ustawieniem 300,00 zł udział w warsztacie w charakterze reprezentanta KONIECZNOŚĆ REZERWACJI MIEJSC I PRZEDPŁATY!

Dlaczego warto? • Podczas warsztatu będziemy mierzyć się z pozarozumowymi przyczynami dyskomfortu, jakiego doświadczamy w życiu zarówno na poziomie fizycznym, jak i związanym z naszą psychiką. • Praca w grupie osób doświadczających w życiu podobnego pokazuje, że nie jesteś osamotniony w swoich zmaganiach i że są sposoby na lepsze życie, których jeszcze nie wypróbowałeś. Gdy spotykają się w jednej przestrzeni osoby z podobnymi wyzwaniami życiowymi, wzmacniają się wzajemnie i dodają sobie sił. • Na warsztatach panuje przyjacielska, wspierająca atmosfera

Harmonogram zajęć: 22 marca 2020 10.00-19.00 z przerwą na lunch ok. 13.00

Co możesz zyskać jako uczestnik? • Poczucie przynależności i siły płynącej ze swoich korzeni • Odkrycie i pokonanie barier, które oddzielają Ciebie od czerpania z życia tego, co dobre • Spokój i równowagę • Zbudowanie fundamentów szczęśliwego, zrównoważonego życia

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA: Dorota Kraszewska-Skoczkowska.

Tel +48 501 060 903,

e-mail: dorota.kraszewska@artsky.pl


19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page