top of page
aktualnosci.jpg
  • Zdjęcie autoraDorota Kraszewska

20.03.2020 Popołudniowa grupa otwarta

Zapraszam na Ustawienia systemowe 20 marca 2020, w piątek, w godzinach 18.15-21.15 , sala 17 na parterze Ustawienia prowadzi Dorota Kraszewska-Skoczkowska

Metoda wywodzi się z ustawień wg Berta Hellingera prowadzonych z udziałem reprezentantów.

UWAGA! CENA!

Koszt: 80,00 zł.

Pierwszeństwo w ustawieniach mają osoby biorące częsty udział w zajęciach grupy.

Warszawa, ul. Grażyny 15, Naturalne Centrum Zdrowia http://naturalnecentrumzdrowia.pl/lokalizacja.html

Metoda Coachingu Systemowego sprawdza się szczególnie w sytuacjach, w których człowiek czuje, że "utknął" w przejściu. Powrót do starego jest niemożliwy, przejście do nowego jest trudne.

Sesja daje głęboki wgląd na temat własnego systemu rodzinnego, zawodowego, "sprawy", obecnej sytuacji życiowej. blokowane przez "COŚ".

Jeśli czujesz, że też tak masz - przyjdź. Jeśli chcesz, aby osoba towarzysząca była obecna – zaproś ją. Sprawdź, zobacz, jak inni radzą sobie z przejściem. Lub nie radzą i dlatego tu są.

Praca w grupie wzmacnia możliwość istotnych zmian na poziomie świadomości, relacji oraz dostępu do własnego potencjału.

W zależności od potrzeb, ustawienie może przybrać formę jednorazowej konsultacji lub może być punktem wyjścia dłuższej pracy coachingowej.

Korzyści wynikające z pracy tą metodą to między innymi:

* uspokojenie i wzrost poczucia pewności siebie, * uwalnianie przyczyn i przeszkód stojących na drodze do spełnienia, * rozpoznanie istoty konfliktów i możliwości ich pozytywnego rozwiązania, * odnalezienie drogi do osobistego i zawodowego sukcesu, * lepsze zrozumienie relacji w rodzinie, * poczucie siebie w systemie.

Pozdrawiam :) Dorota

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page