top of page
aktualnosci.jpg
  • Zdjęcie autoraDorota Kraszewska

08.03.2020 Radość i pełnia

Zapraszam do udziału w warsztacie ustawień systemowych 8 marca 2020

Radość podbudowuje, sprawia, że wewnętrznie, jesteśmy wypełnieni, przyprawia nas o euforię. Radość jest wesoła, jest w ciągłym ruchu i potrafi porwać za sobą innych. Śpiewamy z radością. Nie potrafimy ustać w miejscu, chwytamy się za ręce i wspólnie tańczymy, poruszamy się z radością w sercu. Radość kieruje się w stronę kogoś lub czegoś. Jesteśmy rozświetleni radością. Radość świeci. Ukazuje się w naszych oczach i naszej twarzy. Każda radość, to radość z tego, że się żyje. Radość czerpie z pełni życia, z pełni szczęścia. Jednak radość, oprócz tego, że jest radością pełną ruchu, my możemy odbierać również, jako radość milczącą, która nam towarzyszy. Na przykład ciesząc się z innych. Ciesząc się z nich takich, jakimi są. W taki sposób rodzice cieszą się swoimi dziećmi. W taki sposób, my cieszymy się swoim sukcesem, czymś co nam się udało. Radość jest uwieńczeniem mądrości. Promienieje poprzez uprzejmość i towarzyszy miłości. Towarzyszy miłości, której pozwala się wydarzyć, miłości, która wyraża zgodę na bieg życia, jego ewolucję i rozwój. Radość jest w harmonii z życiem. Nie ma w sobie pretensji. Jest zadowolona. Taka miłość jest bogata.

Bert Hellinger Tłumaczenie Grażyna Szatkowska

W czasie zajęć obserwujemy nasz ludzki los, wpływ pokoleń na to co nam się wydarza obecnie, widzimy porządki panujące w związkach kobiet i mężczyzn i ich przeniesienie na partnerów a co z kolei wpływa na relacje z dziećmi. Spoglądając z miłością, bez osadu, na to, co się wydarzyło odkrywamy wiele praw , które rządzą naszym życiem i przeznaczeniem. Dzięki zrozumieniu tych mechanizmów, zdobywamy moc panowania nad naszym zachowaniem tak aby doznać spokoju i radości w obecnym życiu ale i również by nie być przyczyną cierpienia kolejnych pokoleń.

Dla kogo jest ten warsztat? Ustawienia rodzinne są odpowiednie dla ludzi , którzy bez względu na lęki chcą być odpowiedzialni za siebie i maja dość odwagi i determinacji aby spotkać się z prawdą, dotyczącą ich rodziny po to by ich dalsze życie było pełne radości, szczęścia i tym służyło następnym pokoleniom.

Co możesz zyskać jako uczestnik? • Poczucie przynależności i siły płynącej ze swoich korzeni • Odkrycie i pokonanie barier, które oddzielają Ciebie od czerpania z życia tego, co dobre • Spokój, równowagę, radość, energię • Zbudowanie fundamentów szczęśliwego, zrównoważonego życia

Dlaczego warto? • Zajęcia mają formę intensywnej pracy coachingowej, w zamkniętej grupie tematycznej. • Podczas warsztatu będziemy mierzyć się z pozarozumowymi przyczynami dyskomfortu, jakiego doświadczamy w życiu zarówno na poziomie fizycznym, jak i związanym z naszą psychiką. • Praca w grupie osób doświadczających w życiu podobnego pokazuje, że nie jesteś osamotniony w swoich zmaganiach i że są sposoby na lepsze życie, których jeszcze nie wypróbowałeś. Gdy spotykają się w jednej przestrzeni osoby z podobnymi wyzwaniami życiowymi, wzmacniają się wzajemnie i dodają sobie sił. • Na warsztatach panuje przyjacielska, wspierająca atmosfera

Harmonogram zajęć: 8 marca 10.00-18.00 z przerwą na lunch ok. 13.00

CENA: (możliwość otrzymania faktury VAT + 23%) 800,00 zł. za jeden dzień udziału w warsztacie z własnym ustawieniem 300 zł za udział w warsztacie w charakterze reprezentanta KONIECZNOŚĆ REZERWACJI MIEJSC I PRZEDPŁATY!

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA: Dorota Kraszewska-Skoczkowska.

Tel +48 501 060 903,

e-mail: dorota.kraszewska@artsky.pl


Lub wypełnij formularz na stronie:

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page